Zestaw do czyszczenia broni REAL AVID Gun Boss Multi-Kit .357/.38 /9 mm (AVGBMK9MM)
Kod produktu: TW14404
Sklep internetowy, akcesoria
Broń, amunicja, optyka
Rezerwacja broni
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest SIWIASZCZYK Janusz Siwiaszczyk, Łukasz Siwiaszczyk s.c.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
OPIS
Zestaw do czyszczenia broni REAL AVID Gun Boss Multi-Kit .357 / .38 / 9 mm (AVGBMK9MM)
Gun Boss® Multi-Kit .357 / .38 / 9 mm to profesjonalny zestaw do czyszczenia broni krótkiej, zapakowany w wytrzymałe, polimerowe pudełko. Dzięki kompaktowej konstrukcji i organizerowi wszystkie narzędzia pozostają na miejscu, a praca przy czyszczeniu staje się szybka i wygodna.
Funkcjonalność i konstrukcja
W zestawie znajduje się wycior Bore Boss®, który umożliwia skuteczne czyszczenie lufy po każdym strzelaniu. Dodatkowe narzędzia pozwalają na kompleksową konserwację lufy, iglicy i komory broni. Ergonomiczny chwyt T-Handle, uchwyt na przecierak i precyzyjny skrobak Accu-Grip zwiększają komfort pracy. Odlewana obudowa utrzymuje wszystkie elementy w porządku, a wbudowany zawias pozwala rozłożyć zestaw na płasko.
Najważniejsze cechy
Kompletny zestaw do czyszczenia lufy, iglicy i komory
Wycior Bore Boss® – szybkie czyszczenie przewodu lufy
Ergonomiczny chwyt T-Handle
Uchwyt na przecierak z otworem na szmatkę
Szczotki do lufy: brąz fosforowy i nylon
Mop do przewodu lufy
25 szt. szmatek czyszczących
Precyzyjny skrobak Accu-Grip
Powlekany, stalowy pręt do wyciora (1-częściowy)
Wąska szczotka Smart Brush i szczotka w kształcie diamentu
Odlewana obudowa utrzymuje elementy na miejscu
Wbudowany zawias, umożliwiający rozłożenie zestawu na płasko
Zastosowanie i korzyści
Gun Boss Multi-Kit .357 / .38 / 9 mm sprawdzi się zarówno w domu, jak i w warunkach polowych. Umożliwia szybkie i dokładne czyszczenie broni krótkiej, a kompaktowy rozmiar zestawu i uporządkowany organizer gwarantują wygodny transport i gotowość narzędzi do użycia.
Dane techniczne
Kaliber: .357 / .38 / 9 mm
Rozmiar obudowy: 25,5 × 10 × 4 cm
Waga: 406 g