Zestaw REAL AVID skrobaków rusznikarskich Accu-Grip 5 szt. (AVAGSPS)
Kod produktu: TW19962
Sklep internetowy, akcesoria
Broń, amunicja, optyka
Rezerwacja broni
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest SIWIASZCZYK Janusz Siwiaszczyk, Łukasz Siwiaszczyk s.c.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
OPIS
Zestaw skrobaków rusznikarskich, umożliwiających dotarcie do nawet najwęższych fragmentów broni i precyzyjne ich wyczyszczenie. Składa się z pięciu dwufunkcyjnych narzędzi, wykonanych ze stali nierdzewnej i o konstrukcji typu Full-Tang. Dzięki temu są one bardzo odporne na uszkodzenie oraz zużycie.
Uchwyty wykonane są z polimeru i posiadają trójkątny przekrój, a także frezowania, co przekłada się na poprawę ergonomii. Skrobaki Accu-Grip idealnie nadają się do czyszczenia zakamarków komory zamkowej, zamka, suwadła i urządzeń wylotowych.
- Stalowe skrobaki Accu-Grip™ to najlepsze rozwiązanie do czyszczenia nagaru z trudno dostępnych miejsc broni palnej
- Frezowane ze stali nierdzewnej oferują lepszą wydajność w porównaniu z ich plastikowymi i cieńszymi metalowymi odpowiednikami
- Ergonomiczne, miękkie w dotyku, teksturowane uchwyty zapewniają doskonały chwyt i kontrolę
- 10 różnych kształtów końcówek zapewnia wszechstronność w różnych zadaniach związanych z czyszczeniem
- Innowacyjny zaokrąglony płaski skrobak do przepychania łat zwiększający wszechstronność
- Konstrukcja typu Full-Tang, ze stali nierdzewnej zapewnia wyjątkową trwałość i długotrwałą niezawodność
- Przeznaczony do czyszczenia zamków, suwadeł, tłumików i nie tylko
- Idealny do ogólnej konserwacji broni palnej, kiedy nie wystarczają plastikowe skrobaki i rozpuszczalniki
| Dane techniczne | |
|---|---|
| Elementy zestawu | 5 |
| Funkcje | Szpikulec płaski Skrobak płaski Skrobak zaokrąglony Skrobak płaski szeroki Skrobak płaski cienki Szpikulec zagięty 60° Skrobak krótki szeroki zagięty 60° Skrobak zaokrąglony zagięty 60° Skrobak średni zagięty 60° Hak ostrokątny |
| Materiał | Stal nierdzewna Polimer |
| Konstrukcja | Full tang |
| Długość narzędzi | Ok. 205 mm |
| Wymiary zestawu | 247 x 135 x 25 mm |
| Waga zestawu | 300 g |