Tłumik A-TEC SMG Scorpion EVO 3
Kod produktu: TW15012
Sklep internetowy, akcesoria
Broń, amunicja, optyka
Rezerwacja broni
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest SIWIASZCZYK Janusz Siwiaszczyk, Łukasz Siwiaszczyk s.c.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
OPIS
Tłumik A-TEC SMG Scorpion EVO 3 – modułowa kontrola hałasu dla pistoletów maszynowych
Tłumik A-TEC SMG Scorpion EVO 3 to zaawansowane rozwiązanie dla operatorów, entuzjastów strzelectwa taktycznego i profesjonalistów, poszukujących skutecznej redukcji dźwięku w pistoletach maszynowych. Dedykowany do modeli Scorpion EVO 3, cechuje się konstrukcją modułową, umożliwiającą regulację długości tłumika w zależności od potrzeb – od kompaktowego, szybkiego w użyciu wariantu po pełną długość dla maksymalnej efektywności tłumienia.
Zastosowanie innowacyjnych technologii konstrukcyjnych pozwala na redukcję hałasu do 34 dB (c), przy zachowaniu lekkiej, kompaktowej formy o średnicy 42 mm i wadze 300 g. Dzięki temu tłumik nie wpływa znacząco na balans broni, a modułowość konstrukcji pozwala dostosować urządzenie do dynamicznych sytuacji taktycznych.
Zalety produktu
Dedykowany do pistoletów maszynowych Scorpion EVO 3
Konstrukcja modułowa – możliwość skracania i wydłużania
Skuteczna redukcja hałasu – 34 dB (c)
Lekki i kompaktowy – waga 300 g, średnica 42 mm, długość 200 mm
Optymalny balans i wygoda użytkowania w dynamicznych scenariuszach
Dlaczego warto wybrać A-TEC SMG Scorpion EVO 3?
Tłumik SMG Scorpion EVO 3 to wybór profesjonalistów i pasjonatów taktyki, którzy potrzebują maksymalnej kontroli hałasu, elastycznej konfiguracji długości i niezawodnej jakości wykonania. Modułowa konstrukcja pozwala idealnie dopasować urządzenie do warunków strzelania, zarówno w terenie, jak i w strzelnicy.