Stopka MAGPUL kolby Rubber Butt-Pad 0.70" (MAG317)
Kod produktu: TW3429
Sklep internetowy, akcesoria
Broń, amunicja, optyka
Rezerwacja broni
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest SIWIASZCZYK Janusz Siwiaszczyk, Łukasz Siwiaszczyk s.c.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
OPIS
Rubber Butt-Pad 0.70" to najgrubsza wersja standardowej stopki do kolb firmy Magpul. Wykonana z twardej gumy, o profilu i kształcie mającym na celu zwiększenie powierzchni kontaktu stopki z ramieniem strzelca, i zredukowanie negatywnych efektów odrzutu.
Pasuje do modeli CTR, MOE, STR, ACS-L, ACS i UBR, w konfiguracji Mil-Spec. Możliwe jest także wykorzystanie jej z kolbami MOE / CTR standardu Commercial-Spec, lecz może to uniemożliwić pełne złożenie kolby.
W zestawie otrzymujemy stopkę i dwie śruby montażowe.
- Wykonana z twardej gumy
- Zwiększa powierzchnie kontaktu stopki z ramieniem
- Redukuje negatywne efekty odrzutu
- Grubość 0.70" (1,78 cm)
MAGPUL INC to amerykańska firma z branży zbrojeniowej, znana z innowacyjnych akcesoriów do broni. W ofercie Magpul znajdują się m.in. wytrzymałe magazynki PMAG, ergonomiczne chwyty Magpul Grip, regulowane kolby Magpul Stock oraz lekkie łoża Magpul Handguard. Produkty Magpul Inc cechują się nowoczesnym wzornictwem, wysoką jakością materiałów oraz niezawodnością w każdych warunkach. Dzięki szerokiej gamie akcesoriów strzeleckich Magpul, zarówno entuzjaści tuningu broni, jak i profesjonaliści służb mundurowych, zyskują większy komfort, precyzję i szybkość obsługi.