Producenci

Przywabiacz Skrofex (Zielony)

Dostępność: Dostępne
Cena: 25,00 zł 25.00
ilość szt.
Producent: Dębowa aleja
Kod produktu: T06344

Opis

SKROFEX Zielony to płynny przywabiacz dzików, który zwiększa aktywność żerową zwierzyny czarnej i pobudza ją do buchtowania. Główne zalety atraktora na dziki to utrzymywanie zwierzyny w obszarach przeznaczonych pod ich buchtowanie oraz intensywne przywabianie dzików na nęciska, poletka i pasy zaporowe. SKROFEX Zielony to środek na dziki, który pozwala kołom łowieckim ograniczyć szkody łowieckie w uprawach.

Aktywność żerowa dzików bywa powodem skrajnych uczuć, od głębokiego zadowolenia na widok nęciska uczęszczanego przez dziki po skrajną rozpacz powodowaną przez widokiem kompletnie zniszczonej łąki lub uprawy, za którą będzie trzeba słono zapłacić. Dzięki przywabiaczowi na dziki SKROFEX Zielony kontrolowanie aktywności i miejsca żerowego zwierzyny stanie się dużo łatwiejszym zadaniem.

W celu zwiększenia kontroli nad miejscami oraz aktywnością żerową dzików powstał SKROFEX Zielony, który pobudza zwierzynę czarną do buchtowania. Aromaty z dominacją zapachów bezkręgowców kojarzą się dzikom ze smakołykami znajdowanymi przez nie w glebie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl