Przyrządy celownicze RECKNAGEL otwarte, kładzione, na Picatinny (T0541-0355)
Kod produktu: TW15365
Sklep internetowy, akcesoria
Broń, amunicja, optyka
Rezerwacja broni
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest SIWIASZCZYK Janusz Siwiaszczyk, Łukasz Siwiaszczyk s.c.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
OPIS
Otwarte przyrządy celownicze mocowane na szynę Picatinny. Dzięki użyciu wytrzymałego alluminium i stali, przyrządy są minimalistyczne i lekkie. Specjalna powłoka zabezpiecza powierzchnię przed korozją, nawet w warunkach morskich. Posiada dwa kółka typu ghost (5mm i 1,7mm), a przednia muszka szerokości 1,35mm jest w standardzie gwintu 8-36UNF i może być zastąpiona innymi dostępnymi na rynku. Przyrządy nie wymagają narzędzi do ustawienia. Wysokość jest zgodna z linią celowania w broni typu AR-15 (39mm) i można te przyrządy swobodnie łączyć z innymi, tylna część położona ma wysokość zaledwie 9mm i swobodnie zmieści się pod okularem lunety.
Recknagel to renomowana niemiecka marka specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości montaży do broni, akcesoriów myśliwskich oraz elementów optyki. Firma Recknagel znana jest z precyzji wykonania, trwałości oraz niezawodności, co czyni ją jednym z liderów na rynku akcesoriów strzeleckich. W ofercie znajdują się m.in. montaże obrotowe, szyny Picatinny, bazy Weaver, regulowane muszki i szczerbinki, a także innowacyjne systemy szybkiego montażu optyki. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii CNC oraz najwyższej klasy materiałów, marka Recknagel gwarantuje precyzję i pewność strzału w każdych warunkach terenowych.