Producenci

Proch VIHTAVUORI N135 nitrocelulozowy 1kg

Dostępność: Dostępne. Zakup tylko w sklepie stacjonarnym.
Cena: 470,00 zł 470.00
ilość szt.
Producent: VIHTAVUORI
Kod produktu: TW14849

Opis

N135 - doskonały proch do naboi .308 Win o masie kuli poniżej 10 gram. Nadaje się również do różnych naboi w kalibrach od .17 Remington do .458 Winchester Magnum

Firma Vihtavuori Oy należy do grupy zbrojeniowej Nammo. Od prawie stu lat zajmuje się ona opracowywaniem i produkcją prochów bezdymnych, którymi elaborowana jest najsłynniejsza amunicja na świecie. Produkty tej firmy charakteryzują się wysoką jakości, powtarzalnością każdej kolejnej partii prochu oraz wysoką stabilnością temperatury spalanie bez względu na temperaturę otoczenia. Dzięki temu raz opracowana naważka może zostać niezmieniona przez wiele lat elaboracji amunicji.
Proch Vihtavuori Oy jest najczęściej wybierany przez myśliwych, strzelców precyzyjnych, dalekodystansowych oraz dynamicznych chcących osiągnąć najlepsze wyniki z przygotowanej własnoręcznie amunicji. Aby wspomóc swoich klientów, firma na swojej stronie umieściła tabele elaboracyjne, w których podane są zalecane wartości początkowe i maksymalne naważek dla większości popularnych kalibrów. Firma udostępniła również darmowy kalkulator balistyczny, który można pobrać na swój telefon.
do góry
Pozycjonowanie: www.luczak.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl