Producenci

Olej GunCer do broni w piance 50ml z dodatkiem ceramicznym

Dostępność: Dostępne (dostępność faktyczna)
Cena: 19,00 zł 19.00
ilość szt.
Producent: Ballistol F.W.KLEVER
Kod produktu: T05262

Opis

GunCer Olej do tuningu i konserwacji broni w piance


  • Wysokiej jakości olej w piance do tuningu broni z dodatkiem ceramicznym

  • Czyszczenie i smarowanie wszystkich elementów mechanicznych

  • Nie zwiera silikonu i teflonu

  • Szeroki zakres temperatur od -40° C do 210° C

  • Zapewnia smarowanie nawet w ponad +1000° C

  • Pojemność: 50ml

  • Producent: F.W.KLEVER GmbH, Niemcy


GunCer – olej w piance o wysokiej wydajności dla strzelców, myśliwych i służb specjalnych. Specjalny dodatek ceramiczny zapewnia niezawodne funkcjonowanie mechanizmów i celność broni, nawet w ekstremalnych warunkach. Dodatkowo zmniejsza zużycie broni.


GunCer stając się pianą podlega rozprężeniu i osadza się na porowatych powierzchniach elementów i ją wygładza. Tarcie ulega zmniejszeniu a brud słabiej przywiera do wygładzonych powierzchni. GunCer zmniejsza straty energii podczas przeładowania broni, w szczególności pistoletów samopowtarzalnych i strzelb, również przy użyciu wolniejszej amunicji. Dodatek ceramiczny nie przemieszcza się i nie odparowuje nawet w bardzo wysokich temperaturach pod ciśnieniem. Dzięki temu smarowanie elementów ruchomych broni jest zapewnione przez cały czas. GunCer zapewnia doskonałą ochronę przed korozją, wypiera wilgoć i jest odporny na wodę. Może być używany w szerokim zakresie temperatur od -40° C do +210° C. Dodatek ceramiczny zapewnia smarowanie nawet w temperaturze ponad +1000° C.


Nie zapieka się. Bez dodatków silikonu, krzemu i teflonu. Pod wpływem temperatury nie wytwarza osadów kwasowych. Nadaje się do wszystkich rodzajów broni długiej i krótkiej oraz noży. Wstrząsnąć przed użyciem!

do góry
Pozycjonowanie: www.luczak.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl