Czarna oksyda w paście na zimno Perma Blue 57g
Kod produktu: T05208
Sklep internetowy, akcesoria
Broń, amunicja, optyka
Rezerwacja broni
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest SIWIASZCZYK Janusz Siwiaszczyk, Łukasz Siwiaszczyk s.c.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
OPIS
Oksyda w paście na zimno 57 gram
Jest to nowoczesny preparat przeznaczony Perma Blue do czernienia (oksydowania) stali w warunkach domowych lub w małym zakładzie rzemieślniczym. Proces czernienia jest łatwy, nieskomplikowany. Nie wymaga operowania niebezpiecznymi chemikaliami i jest przeprowadzany w temperaturze pokojowej.
Oksyda w paście, bardzo łatwa w użyciu. Pasta reaguje powoli z metalem, ale wchodzi w lepszą reakcje z metalem i lepiej oksyduje materiał od jej odpowiedników w cieczy. Doskonale nadaję się do retuszu wszelkich zarysowań. Metal musi być wolny od wszelkich zabrudzeń, pozostałości poprzedniej warstwy bądź rdzy. Czarny kolor może wymagać nawet trzykrotnego użytkowania od 30 do 60 sekund, ale efekty czernienia są bardzo zadowalające.
Idealna dla rzemieślników, rusznikarzy i kolekcjonerów.
Oksydować można większość rodzajów stali (za wyjątkiem nierdzewki), żeliwo, znal. Preparat można stosować do napraw oksydowanych fabrycznie przedmiotów jak np. broń, elementy mechanizmów itp.
Charakterystyka oksydy Perma Blue:
- pojemność: 57 g
- konsystencja: pasta
- kolor: czarny