Amunicja LAPUA 22LR SK FLATNOSE TARGET 2,59g(40gr)

Amunicja LAPUA 22LR SK FLATNOSE BASIC 2,59g(40gr)-102647 -20%
  • promocja
Dostępność: Dostępne. Zakup możliwy w sklepie stacjonarnym.
Cena: 0,56 zł 0,70 zł 0.56
ilość szt.
Producent: Lapua
Kod produktu: T00402

Opis

Lapua SK Flatnose ™ Basic to nowa amunicja w linii Lapua SK. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie w produkcji i rozwijaniu amunicji małego kalibru wprowadzono do oferty nowy typ pocisku.

Dzięki spłaszczonemu wierzchołkowi osiągnięto lepsze właściwości balistyczne. Również dzięki takiej budowie przestrzeliny mają bardziej regularny kształt co umożliwia szybszą weryfikację wyniku.

Przy opracowywaniu amunicji głównymi celami jakie chciano osiągnąć była powtarzalność i niezawodność działania. Wszystkie te aspekty powodują że Lapua SK Flatnose ™ Basic staje się idelną amunicją do treningu i na zawody.


Firma Lapua / Schonebeck


Początki firmy Lapua / Schonebeck sięgają roku 1829. Do roku 2004 firma nosiła nazwę SK Jagd- und Sportmunitions GmbH. Następnie została przemianowana na Lapua GmbH, by w roku 2013 przyjąć obecną nazwę Nammo Schönebeck GmbH. Fabryka zlokalizowana jest 150 kilometrów na zachód od Berlina. W ostatnich latach wyspecjalizowała się w produkcji amunicji małokalibrowej, stając się tym samym największą w Europie fabryką amunicji bocznego zapłonu.


W kwietniu 2003 roku w Schonebecku zostało otwarte centrum serwisowe „LAPUA .22 Service Center”, mający za zadanie dobranie odpowiedniej serii amunicji w kalibrze .22 LR do konkretnego karabinka bocznego zapłonu. Prawdopodobieństwo dobrania takiej amunicji wynosi aż 94%. Do wyboru jest amunicja bocznego zapłonu: niemiecka SK lub fińska LAPUA. Z możliwości tej korzystają przede wszystkim kluby, reprezentacje krajowe i międzynarodowe, a także strzelcy indywidualni.


DANE TECHNICZNE 

  • Amunicja sportowa FLATNOSE BASIC
  • Kaliber: .22LR
  • Masa pocisku: 2,59g
  • Vo = 328 m/s
  • Opakowanie: 50 sztuk
  • Producent: LAPUA GmbH, (Niemcy)

Cena za sztukę

do góry
Pozycjonowanie: www.luczak.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl