Producenci

Tłumik płomienia ASE UTRA AU753, kal.5.56mm, gwint: M14x1

Tłumik płomienia ASE UTRA AU753, kal.5.56mm, gwint: M14x1-120145
  • nowość
Dostępność: Dostępne (dostępność faktyczna)
Cena: 550,00 zł 550.00
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: ASE UTRA
Kod produktu: TW18596

Opis

Marka Ase Ultra pochodzi z Finlandii i jest jednym z czołowych producentów tłumików na świecie. Firma rozpoczęła swoją działalność w 1994 roku i obecnie produkuje ponad 10 000 sztuk tłumików rocznie. Od początku, produkty Ase Utra przeznaczone były głównie dla dwóch grup użytkowników broni palnej: dla wojska i wszelkiego rodzaju służb policyjnych oraz dla myśliwych. Cechowały się niezwykłą wytrzymałością i trwałością, nawet podczas bardzo intensywnego użytkowania. Doskonała jakość, wynika z doświadczeń firmy oraz zastosowania wielu nowinek technologiczny, na które Ase Utra uzyskało międzynarodowe prawo patentowe. Dzięki ciągłemu rozwojowi i dążeniu do perfekcji, tłumiki Ase Utra zdobyły uznanie na całym świecie i znajdują zastosowanie zarówno w wojsku jak i na rynku cywilnym.

Tłumiki Ase Utra tworzone są z najbardziej trwałych i odpornych materiałów. Proces produkcji odbywa się za pomocą obróbki CNC dzięki czemu uzyskujemy nie tylko doskonałą precyzję wykonania elementów, ale również niespotykaną dotąd powtarzalność każdego egzemplarza.

Cechy charakterystyczne naszych produktów to:

- doskonała proporcja wielkości do właściwości tłumiących

- lekka kompaktowa konstrukcja

- wyjątkowa wytrzymałość mechaniczna i odporność na warunki zewnętrzne


Najnowszymi produktami marki są tłumiki wyposażone w system szybkiego montażu – BoreLock. Ta linia produktów dostępna jest w kalibrach od 5.56 aż do .338 Lapua Mag. W specyfikacji produktów Ase Utra wszystkie prezentowane dane są wynikiem wielokrotnych testów przeprowadzonych w różnych warunkach, na różnych broniach i kalibrach jak również przy użyciu wielu typów amunicji. Naszą dewizą jest to, aby podawane przez nas informacje były w pełni wiarygodne, dokładnie tak jak nasze produkty.

do góry
Pozycjonowanie: www.luczak.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl