Producenci

Naboje B&P 12/70 F2 Legend 28g

Naboje B&P 12/70 F2 Legend 28g-112890
  • nowość
Dostępność: Dostępne. Zakup możliwy w sklepie stacjonarnym.
Cena: 1,34 zł 1.34
ilość szt.
Producent: B&P
Kod produktu: TW14985

Opis

Seria F2 Legend to naboje z najwyższej półki jakościowej. Produkowane z komponentów laboratoryjnie selekcjonowanych i poddanych rygorystycznej kontroli przy każdej partii. Do elaboracji producent używa łusek z systemem Gordona z okuciem o wysokości 16 mm, dwufazowego prochu o symbolu F2 (właściwie jest to mieszanka prochów ) i selekcjonowanego pod kątem idealnie równej średnicy śrutu powlekanego niklem.
Dokładna selekcja śrucin gwarantuje rzadko spotykaną powtarzalność w regularności pokrycia a więc cechę szczególnie pożądaną i wymaganą od amunicji przeznaczonej dla sportu wyczynowego rangi światowej. Stąd też w wielu krajach seria F2 Legend oferowana jest jako "amunicja mistrzów" i mimo stosunkowo wysokiej ceny w odniesieniu do innych naboi wysokiej jakości znajduje wielu wiernych firmie nabywców.
Naboje F2 Legend  charakteryzują się także stałą prędkością wylotową ładunków wynoszącą zawsze 375 m/sek bez względu na naważkę śrutu (24 lub 28 g). Ciśnienie wytwarzane w komorze nabojowej wynosi dla amunicji z naważką 24 g - 450 barów a dla naboi 28 g - 580 barów .

do góry
Pozycjonowanie: www.luczak.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl