Producenci

Luneta Meopta MEOPRO OPTIKA6 4,5-27x50 RD SFP - BDC-3

Luneta Meopta MEOPRO OPTIKA6 4,5-27x50 RD SFP - BDC-3-115474 -5%
  • promocja
Dostępność: Dostępne (dostępność faktyczna)
Cena: 2 850,00 zł 2 990,00 zł 2850.00
ilość szt.
Producent: Meopta
Kod produktu: TW15767

Opis

Optika6 4,5-27x50 to prawdziwy specjalista do strzelania na dłuższych dystansach. Ta 14 calowa luneta dostępna jest z krzyżami w pierwszym (FFP) lub drugim (SFP) planie.
Posiada ona funkcję "zero-stop" oraz otwarte wieżyczki regulacji krzyża. Krzyże typu MIL posiadają regulację 0.1 miliradiana / klik podczas gdy pozostałe 1/4MOA.
Dostępna w szerokiej gamie siatek celowniczych w tym z wariantami wykonanymi w technologii DichroTech.
Gwarancja: 10 lat


logo RD Illuminated Reticle System


RD Illuminated Reticle System
Lunety wyposażone w system podświetlenia RD posiadają bardzo wyraźny podświetlany czerwony punkt celowniczy. Wieża usytuowana z   lewej strony tubusa lunety pozwala użytkownikowi wybrać jedno z sześciu poziomów intensywności światła, które zapewnia doskonały komfort celowania zarówno w dzień jak i  w  nocy. Pośrednie pozycje „OFF” pomiędzy poziomami podświetlenia pozwalają użytkownikowi szybko odnaleźć swoje preferowane ustawienie jasności punktu.
logo MeoBright 5501

MeoBright 5501 - Jest to wiodąca w   branży, unikalna, opatentowana jonowa powłoka soczewki, która gwarantuje 99,8% transmisję światła przez jej powierzchnię. W odróżnieniu od standardowych powłok zapobiegających działaniu ciepła i  pary, nasz proces jonowania powłoki skutkuje wytworzeniem bardzo jednolitej, stabilnej i   gęstej powłoki, która przepuszcza przez system optyczny więcej światła z widocznego spektrum do oka użytkownika. Jest ona również niezwykle wytrzymała i   przewyższa wojskowe standardy dotyczące odporności na   otarcia/zarysowania


logo MeoShield

MeoShield – Jonowa powłoka zapewniająca wyjątkowo wytzymałą ochronę zewnętrznych powłok soczewki przed jakimikolwiek otarciami lub   zarysowaniami


logo technologi MeoDrop

Opatentowane powłoki hydrofobowe zaprojektowane by   odpychać cząsteczki wody, tłuszcz czy inne zanieczyszczenia na powierzchni soczewki, które mogłyby osłabiać przejrzystość. Ta mikroskopijna hydrofobowa powłoka – zastosowana na   wszystkich zewnętrznych powierzchniach soczewek – odpycha cząsteczki wody, tak że  deszcz i   inne zawilgocenia zbierają się w zwarte krople i   najzwyczajniej spływają z powierzchni soczewki. Soczewki pokryte powłoką MeoDrop są łatwe do czyszczenia, zanieczyszczenia nie rozmazują się po powierzchni, pozostają czyste na dłużej i   zapewniają najwyższy poziom wizualnej przejrzystości. Wszystko to sprawia, że  środowisko zewnętrzne nie będzie miało wpływu na możliwość dostrzeżenia celu w czasie opadu deszczu, śniegu czy czegokolwiek co Matka Natura postawi naprzeciw Tobie.

Podświetlenie krzyża: TAK
Waga: 882 g
Średnica obiektywu: 50 mm
Średnica wyjściowa światła: 9,5 - 1,9 mm
Odległość od oka: 100 mm
Pole widzenia (st): 4,2-1,7
Pole widzenia (m/100): 7,3-1,2
Siatka celownicza w planie: 2
Korekcja dioptryczna: -2/+2
Wersja z szyną: NIE
Tubus: 30mm
Powiększenie: 4,5-27x
Zmiana położenia krzyża (cm/100m): 0,7

do góry
Pozycjonowanie: www.luczak.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl