Producenci

Amunicja ELEY 22 LR Biathlon 2,6g (40gr)

Amunicja ELEY 22 LR Biathlon 2,6g (40gr)-110978 -4%
  • promocja
Dostępność: Dostępny. Zakup możliwy w sklepie stacjonarnym.
Cena: 1,30 zł 1,35 zł 1.30
ilość szt.
Producent: Eley
Kod produktu: TW14219

Opis

Dzięki ponad 180-letniemu dziedzictwu i doświadczeniu w produkcji amunicji, doskonałość inżynieryjna jest kluczem do sukcesu sztandarowej linii amunicji marki ELEY - Tenex.  Wysoko wykwalifikowani inżynierowie łączą użycie najnowocześniejszych maszyny produkcyjnych z szybkimi elektronicznymi systemami kontroli wizualnej i metodologią produkcji Six Sigma, aby tworzyć naboje, które na nowo zdefiniowały standardy celności z broni kalibru .22LR na całym świecie.

ELEY Tenex Biathlon powstał jako efekt kompleksowych badań i obserwacji rozwoju biathlonu, sportowców i ich potrzeb.

Charakterystyczny pocisk z spłaszczonym czubkiem ELEY Tenex to jedna z wielu innowacji wprowadzonych przez inżynierów ELEY. Dzięki takiemu rozwiązaniu,osiągnięto aerodynamiczną stabilizację pocisku, a w efekcie zwiększoną celność.

Badanie charakterystyk pocisku i komory nabojowej w temperaturach ujemnych doprowadziło do zmniejszenia średnicy łuski, aby wspomóc pracę zamka w karabinach z zamkiem typu bolt-action lub dwutaktowym.

Specjalnie zaprojektowany smar został dostosowany do pracy w niskich temperaturach co zmniejsza zużycie lufy. ELEY Tenex Biathlon również korzysta ze zwiększonego ładunku miotającego dającego pociskowi zwiększoną energię końcową i większą siłę obalającą, potrzebną do przewrócenia celu biathlonowego.

Waga pocisku – 40 grain

Prędkość pocisku – 353 m/s

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl